Elektroinstalace a elektromontáže Vsetín a Zlínský kraj

Inteligentní elektroinstalace

V inteligentních domech pracuje technika za vás!

Ovládejte a kontrolujte dům i když nejste doma.

 

Díky modernímu řešení máte domácnost v kapse, ve Vašem smartphonu nebo tabletu.

Design dle Vašeho výběru.

 

Systém je kompatibilní s vypínači ABB, Schneider, Legrand, Niko...

Vše přístupné z jednoho místa.

 

Termostaty na topení, klimatizaci, rekuperaci, žaluzie nebo alarm nahraďte tabletem.

Při odchodu z domu stačí stisknout jediné tlačítko.

 

Všechna světla, nepotřebné zásuvky a klimatizace se rázem vypnou.

 

Jak funguje inteligentní domácnost?

Vaše topení jde podle týdenního programu, který nastavíte pohodlně na svém smartphonu. Pro každý pokoj si můžete nastavit jinou teplotu. Pokud přes víkend nejste doma, stiskem jednoho tlačítka dáte topení do úsporného režimu. Když se vracíte domů, topení zapnete přes smartphone zpět na komfortní teplotu, abyste měli doma teplo, až se vrátíte.

Jednotlivé funkce můžete kdykoliv měnit, přesně tak jak potřebujete. Například barvu osvětlení lze změnit, podle toho, zda právě snídáte nebo máte párty. Když odcházíte z domu, jedním tlačítkem vypnete všechna světla.

Žaluzie se samy zatáhnou, když hrozí, že se vám prohřeje byt. Zavlažování se naopak zapne pouze tehdy, když předpověď počasí nehlásí déšť.

Systém monitoruje zámky a stav otevření oken a dveří vždy, když odcházíte. Kouřové detektory soustavně monitorují prostor. Detektor úniku vody vás upozorní dříve, než vytopíte sousedy.

Automatizovat se dá už téměř všechno

Nejnovější technologie pro inteligentní domácnost je založena na bezdrátové komunikaci mezi ovládacími zařízeními. Díky tomu můžete inteligentní systém instalovat do Vašeho domu i když v něm už bydlíte. Můžete také jednotlivé komponenty kdykoliv přesouvat a měnit jejich funkcionalitu. Už nemusíte kvůli každé změně volat servisního technika. Profily chování můžete nastavit Vy sami pomocí Smart Rules.

Technologie se změnila i ve způsobu ovládání přes internet. Kostra systému je založená na cloudu. Díky tomu je systém stoprocentně zabezpečený a vždy dostupný. Absolutní spolehlivost. Přes cloud máte domácnost v kapse - ve Vašem smartphonu nebo tabletu. Ovládejte a kontrolujte Váš dům i když nejste doma.

Design je podle Vašeho výběru. Systém se přizpůsobí jakémukoliv typu vypínačů, osvětlení nebo žaluzií. Termostat hoďte do koše a nahraďte ho tabletem. Už nemusíte běhat po domě a přestavovat ho. Dům se stará sám o sebe bez ohledu na to, zda jste doma, v práci nebo na dovolené.

Systém inteligentní domácnosti dokáže ušetřit až 30% ročních nákladů na energie. Investice se Vám vrátí v krátkém čase.

 Elektro moderně - logo

Více informací na webu www.elektro-moderne.cz.